Rozšírené vyhľadávanie Rozšírené vyhľadávanie
130
search star_border

Matusalem Gran Reserva Solera 0,7 l 40%, 23-ročný rum

Oznámenia počas živej aukcie
notifications_off Budík: Nie
textsms SMS: Žiaden
add Vaša poznámka 
Názov spoločnosti odkazuje na biblického patriarchu Metuzalema, otca Noema, ktorý podľa Starého zákona žil až 969 rokov. Značka bola založená v roku 1872, ale počiatky tohto rumu siahajú do roku 1892, keď dvaja bratia, ktorí emigrovali zo Španielska, Benjamin a Eduardo Campovci, spolu so svojím priateľom Evaristom Alvarezom začali s výrobou tohto nápoja na Kube v mestečku Santiego de Cuba. V 40. rokoch 20. storočia predstavovala výroba rumu Matusalem takmer 50 % rumu vyrábaného v krajine. V roku 1960 boli majitelia spoločnosti Matusalem & Co. nútení opustiť Kubu v dôsledku kubánskej revolúcie vedenej Fidelom Castrom. Za novú lokalitu spoločnosti bola zvolená Dominikánska republika, kam sa v 90. rokoch 20. storočia kompletne presunula výroba. Rum Matusalem sa vyrába jedinečnou metódou nazývanou Solera, ktorej tajomstvá sa dedia z generácie na generáciu. Pri tejto metóde sa zrenie destilátov a ich miešanie zakladá na zriedkavo používaných technikách používaných pri výrobe sherry, brandy a koňaku. Matusalem Solera 23 Y.O. (Proud Ultra Premium) len niekoľko vybraných najlepších rumov môže mať tú česť poháňať chuť tohto výberu rumov Matusalem. Ide o rum, ktorého dokonalosť uspokojí aj tie najvyberanejšie chute. Gran Reserva 23 Y.O. je najväčším úspechom spoločnosti Matusalem v súčasnosti. Degustačné poznámky: Vôňa: orechová s tónmi cukroviniek, citeľné tóny čerstvého medu, mandlí s nádychom magnólie. Karamel, karamel a mango v pozadí s nuansami exotického dreva a cédra, s náznakmi bielej čokolády a mandlí. Chuť: rafinovaná, elegantná a krémová, v pozadí sladké drievko, pražené orechy/mandle, veľmi komplexná s vedľajším pocitom čerstvých orechov.
Dražba
Zberateľská aukcia alkoholu
gavel
Dátum
05 December, 16:00 CET/Warsaw
date_range
Počiatočná cena
23 EUR
Začatie live dražby
Licitovať už teraz
Prihláste sa, aby ste mohli licitovať

Chcete licitovať? Prihláste sa a zaregistrujte na dražbe.

Prihlásiť
PLN .00

Príjem ponúk: 05/12 16:00 CET/Warsaw
Začatie live dražby: , 05/12 16:00 CET/Warsaw

Bezodkladne zvýšte cenu tejto položky. Podajte ponuku, ak chcete licitovať položku na preddražbe. Upozornenie: Ponuku nesmiete vziať späť!

Pridať limit
Prihláste sa, aby ste mohli licitovať

Chcete licitovať? Prihláste sa a zaregistrujte na dražbe.

Prihlásiť
PLN .00

Po nastavení limitu bude položka počas dražby automaticky licitovaná vo Váš prospech do výšky nastaveného limitu. Limit je skrytou ponukou, jeho hodnota nie je známa ostatným používateľom a sa aktivuje len počas live licitácie podobne ako snajper na dražbách Allegro alebo eBay. Nastavené limity sa môžu upravovať do momentu začatia licitácie určitej položky.

Poslať správu prevadzkovateľovi dražby

Máte otázky ohľadom tejto položky alebo účasti na licitácii?

Zobrazení: 4 | Obľúbené: 1
Dražba

DESA Kraków

Zberateľská aukcia alkoholu
Dátum
Utorok, 05 December, 16:00 CET/Warsaw
Priebeh licitácie

Budú licitované všetky položky

Dražobný poplatok
20.00%
OneBid neúčtuje dodatočné poplatky za dražbu.
Zvyšovanie ponuky
  1
  > 10
  200
  > 20
  500
  > 50
  1 000
  > 100
  2 000
  > 200
  5 000
  > 500
  10 000
  > 1 000
 
Všeobecné podmienky
O dražbe
FAQ
O predajcovi
DESA Kraków
Kontakt
DESA Dom Aukcyjny Sp.z o.o (alkohole)
room
ul. Kaletek 9
30-069 Kraków
phone
+48 12 422 27 06
Zobraziť podobné
keyboard_arrow_up