Rozšírené vyhľadávanie Rozšírené vyhľadávanie
Farby
Etikety BETA info
Tagy

Staré umenie - Internetové dražby / Stare obrazy Online ponuky

Jedinečné, sentimentálne obrazy z prelomu 19. a 20. storočia sú skutočnou lahôdkou pre milovníkov starého maliarstva. Vrátia vás do zašlých čias, v ktorých vtedajší umelci čerpali inšpiráciu najmä z klasicistických a impresionistických smerov. Melancholické krajiny, majestátne portréty a rafinované, jemné akty boli hlavnými témami záujmu maliarov z prelomu 19. a 20. storočia. Staroveké maliarstvo dodnes poteší vaše oko - mimoriadnym umeleckým remeslom, používaním rôznych druhov techník a kombináciou farieb. Uchvacuje svojou históriou a vracia do dávnych čias. Staré obrazy rozprávajú príbeh vidieka aj priemyselného rozvoja miest, zobrazujú históriu ľudstva. Obrazy sa nachádzajú v pôvodných drevených, nádherne vyrezávaných rámoch. Aukcie starých obrazov sú veľmi obľúbené medzi znalcami starožitností a zberateľmi umenia.

Triediť:
Zobraziť:
Cenový rozsah: 1 - refresh
Čakajte...
Ďalšia kategória
keyboard_arrow_right

Staroveké maľby - história a tajomstvá

Medzi obrazmi na aukciách starých obrazov môžete nájsť neuveriteľné skvosty umelcov z prelomu 19. a 20. storočia. Každý obraz je individuálnym príbehom autora, ktorý čerpá z jeho životných skúseností a ukazuje nám reálie minulej doby, jeho blízkych, rodinu, priateľov, či miesta, kde žil, a prácu, ktorú vykonával. Staré obrazy tiež ukazujú krásu krajiny, umožňujú nám cestovať v čase, oboznámiť sa s dobovými tradíciami a dobovou módou, často odrážajú aj spoločenskú náladu doby a zobrazujú morálne príbehy. Na aukciách starých obrazov môžete naraziť aj na jedinečné obrazy od neznámych autorov, ktorých história a identita zostanú navždy záhadou a neodhaleným tajomstvom. Staré obrazy oplývajú aj náboženskou tematikou - obrazy Madony starostlivo prenesené na plátno, vizualizácie biblických výjavov v klasickom štýle, obrazy svätcov alebo obrazy náboženských rituálov úzko späté s náboženskou históriou krajín, kde náboženstvo vždy zohrávalo obrovskú úlohu a malo veľký vplyv na inšpiráciu maliarov.

Unikátne obrazy z minulosti

V našich online aukciách nájdete obrazy historických malieb, ktoré zostali od svojho vzniku nezmenené a bez konzervátorských zásahov. Zároveň sú všetky zachované a vo výbornom stave. Prirodzené starnutie plátna, rámov a vrstiev farieb z nich robí jedinečné obrazy, ktoré sa dokonale hodia do interiérov vo vintage štýle. Starobylé obrazy sa budú skvele vynímať aj v moderných interiéroch, kde budú prekvapivým doplnkom, lámajúcim minimalistický dizajn. Staré maľby sú jedinečné, dýchajúce s duchom minulosti, ktorý je v nich stále prítomný. Sú ideálnym darčekom nielen pre milovníkov umenia a zberateľov obrazov, ale aj pre architektov, ľudí zaoberajúcich sa interiérovým dizajnom, ale aj pre nadšencov histórie. Obrazy z minulej éry dodajú umeleckosť a budú zaujímavým prvkom interiérového dizajnu akéhokoľvek charakteru – budú skvelo vyzerať nielen v obývačke, pracovni alebo domácej knižnici, ale aj v reštaurácii či kaviarni.

Aukcie starých obrazov na onebid.sk

Aukčná služba onebid.sk spolupracuje s najväčšími umeleckými galériami, takže sa prostredníctvom nás môžete zúčastniť aukcií starých obrazov najlepších umelcov z prelomu 19. a 20. storočia. Pohodlne a odkiaľkoľvek na svete môžete dražiť staré obrazy v reálnom čase a na diaľku sledovať priebeh a vývoj každej aukcie. Dražbou u nás máte šancu získať jedinečné dielo, unikátny obraz s dlhou históriou a stále prítomným duchom histórie. Prostredníctvom nás môžete bezpečne dražiť aj diela známych umelcov, ako aj tých, ktorých identita zostáva neznáma, ale ktorí potešia svojou krásou, prepracovanosťou a obrovským talentom autora.

keyboard_arrow_up