Rozšírené vyhľadávanie Rozšírené vyhľadávanie
104

Jubileuszowa teka grafik z okazji 10-lecia Aukcji Promocyjnych

add Vaša poznámka
Popis položky
32 x 32 cm, Teodor Durski (1976) Under the Pink (2016) - sygn.dat.p.d., serigrafia (16/30), 24x24 cm
Oskar Gorzkiewicz (1988) Łódź (2016) - sygn.dat.p.d., akwaforta (16/30), 23.7x20 cm
Natalia A. Kalisz (1988) Hessa się boi (2016) - sygn.dat.p.d., serigrafia (16/30), 25.5x23.6 cm
Roksana Kularska-Król (1982) Królowe w ogrodzie (2016) - sygn.dat.p.d., serigrafia (16/30), 24x24 cm
Karolina Matyjaszkowicz (1980) Dziwożonki (2016) - sygn.dat.p.d., serigrafia (16/30), 24x24 cm
Magdalena Połacik (1980) Popisy Georginy (2016) - sygn.dat.p.d., serigrafia (16/30), 23x23.5 cm
Paulina Zalewska (1981) Mazurskie Kenosis (2016) - sygn.dat.p.d., akwaforta, akwatinta barwna (16/30), 24x24 cm6
Dražba
47. aukcia umenia
gavel
Dátum
08 November 2021 CET/Warsaw
date_range
Počiatočná cena
175 EUR
Cena predaja
Žiadne ponuky
Položka už nie je dostupná
Zobrazení: 58 | Obľúbené: 2
Dražba

101 Projekt

47. aukcia umenia
Dátum
08 November 2021 CET/Warsaw
Priebeh licitácie

Budú licitované všetky položky

Dražobný poplatok
18.00%
OneBid neúčtuje dodatočné poplatky za dražbu.
Zvyšovanie ponuky
  1
  > 100
  2 000
  > 200
  5 000
  > 500
  10 000
  > 1 000
  20 000
  > 2 000
  50 000
  > 5 000
  100 000
  > 10 000
  200 000
  > 20 000
  500 000
  > 50 000

Všeobecné podmienky
O dražbe
FAQ
O predajcovi
101 Projekt
Kontakt
101 Projekt Galeria Sztuki Współczesnej i Dom Aukcyjny sp. z o. o.
room
ul. Wilcza 55/63
00-679 Warszawa
phone
+48 882 022 604
Otváracie hodiny
Pondelok
11:00 - 19:00
Utorok
11:00 - 19:00
Streda
11:00 - 19:00
Štvrtok
11:00 - 19:00
Piatok
11:00 - 19:00
Sobota
11:00 - 15:00
Nedeľa
Zatvorené
keyboard_arrow_up