Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny, Karol Wieczorek. Cztery nogi węża
addVaša poznámkacreate
Popis položky
Kraków 2016, Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny; wys.: 28 cm, s. 48. Liczne barwne ilustracje. Oprawa miękka. Stan zachowania bardzo dobry.
EtiketyBETA
Etikety priradí umelá inteligencia na základe zisteného kontextu obrazu. Algoritmus sa stále učí a vynakladáme všetko úsilie, aby boli výsledky časom presnejšie.