Rozšírené vyhľadávanie Rozšírené vyhľadávanie

Dražby kníh, starých výtlačkov, máp, pohľadníc a kresieb

Všetky knihy majú svoju vlastnú dušu. Najmä teraz, keď elektronický svet často víťazí nad papierom a čítačky nad tradičnou knihou, máte možnosť precítiť príbeh umeleckého diela vydražením jednej z kníh, ktoré sú k dispozícii v našej ponuke. Každá z nich je iným príbehom. Nielen ten, ktorý súvisí s dejom odohrávajúcim sa na stránkach produktu. Využitím služieb antikvariátu a účasťou na aukcii starých kníh máte možnosť získať vedomosti v nich obsiahnuté, spoznať staré záhady a objaviť nové skutočnosti. Pozrite si ponuky aukcií na našej webovej stránke a rozšírte svoju cennú zbierku o ďalšie výnimočné diela.

22 Jún 17:00, Sobota

5. Aukcja antykwaryczna [Lwowiana, oprawy A. Semkowicza, Wojsko Polskie, lotnictwo, walki o niepodległość w XX w.]

Aukcia starých kníh - zúčastnite sa aukcie a získajte tie najlepšie knihy do svojej zbierky

Kde hľadať hodnotné produkty na obohatenie vašej knižnej zbierky? Vítame vás v našom online antikvariáte. Knihy v našej zbierke sú jedinečné predmety pozostávajúce zo starých tlačí, fotografií, rozhovorov a príbehov. Nájdete tu vzácne tituly a aukcie starých kníh, ktorých autori sú cenení po celom svete. Historické diela zachované počas rokov a zozbierané našimi prarodičmi a starými rodičmi sú bohatstvom, o ktoré sa treba náležite starať.

Investičný charakter starých kníh

Každá kniha je iný príbeh. Každá z nich trochu inak vonia, niektoré majú ohnuté rohy, väčšina strán je zažltnutá, niektoré diela majú výrazné známky používania, iné sú zachované vo veľmi dobrom stave. Pre niektorých používateľov majú staré knihy najmä sentimentálnu hodnotu, umožňujú im pripomenúť si svojich predkov a spoznať históriu krajiny, na ktorej žijú. Pre iných majú výlučne investičný charakter. Na našich aukciách radi privítame jednu aj druhú skupinu kupujúcich. Radi privítame každého, kto chce zistiť, ako funguje náš online antikvariát. Knihy, ktoré sú k dispozícii v našom sortimente, sú svetové diela. Často sa opakujú vojnové témy, história, ale nájdete tu aj detské knihy.

Možno v zbierke nájdete výtlačky, ktoré sa vám už dlho nepodarilo nájsť.

keyboard_arrow_up