Rozšírené vyhľadávanie Rozšírené vyhľadávanie
Zobraziť

11 NUMIS Klitonian e-aukcia (3.-4. júla 2024) 2-dňová aukcia

NUMIS Klitończyk

Odporúčame

21 najzaujímavejších položiek

Zobraziť

88. aukcia obrazov a sôch pre mladých

Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny

Odporúčame

359 najzaujímavejších položiek

Zobraziť
Odporúčame

175 najzaujímavejších položiek

keyboard_arrow_up

Dražte na OneBid a zväčšite svoju zbierku

Teraz už nemusíte opustiť svoj domov, aby ste sa mohli zúčastniť na online aukciách obrazov, úžasných plagátov a cenných kníh. Stačí sa zaregistrovať v službe OneBid! Naša aukčná platforma funguje od roku 2014. Umožňujeme vám zúčastňovať sa na online aukciách obrazov, umeleckých remesiel alebo pamiatok numizmatiky. Zaregistrujte sa, prihláste sa do konkrétnej online aukcie a začnite svoje zberateľské dobrodružstvo. Máte už rozsiahlu zbierku? Nájdete tu predmety, ktoré ich doplnia!

Vychutnajte si licitovanie odkiaľkoľvek s OneBid!

Sme aukčný portál, ktorý ide s dobou. Umožňujeme vám sledovať aukcie v reálnom čase a zúčastňovať sa ich online odkiaľkoľvek. Ak sa však z nejakého dôvodu nemôžete zúčastniť na podujatí, o ktoré máte záujem, stačí si nastaviť kvótny limit. Takto sa počas aukcie predmet automaticky vydraží vo vašom mene. Nie je to výhodné?

Jednoduché vyhľadávanie zaujímavých položiek!

Vytvorili sme aukčný portál, ktorého používanie je mimoriadne intuitívne. Zbieraš diela len jedného umelca? Pozrite si kartu venovanú umelcom. Nájdite si umelca a pridajte si ho do obľúbených. Ak sa jeho dielo objaví v online aukcii, budete o tom informovaní. Môžete použiť aj vyhľadávač, do ktorého zadáte predmet diela, o ktoré máte záujem, a okamžite dostanete výsledky. Pripravili sme pre vás aj záložku archív. Môžete si ju pozrieť, ak chcete zistiť, ako sa doteraz vyvíjali ceny. Položky sme zoskupili do kategórií - môžete si tak okamžite pozrieť online aukcie umeleckých diel, mincí alebo kníh. Pozrite si aj podrobnejšie kategórie. Nájdete tu okrem iného súčasné obrazy, grafiky, sochy, lampy alebo fotografie. Ponuka online aukcií umeleckých diel, mincí a kníh je taká pestrá, že si v nej každý zberateľ nájde niečo pre seba.

Vyberte si z ponuky cenných predmetov

Postarali sme sa o to, aby boli online aukcie obrazov alebo iných umeleckých diel rozmanité. Sú určené tak pre skúsených zberateľov, ako aj pre tých, ktorí si svoje zbierky umeleckých diel, kníh alebo mincí ešte len začínajú budovať. Nechýbajú položky, ktoré vďaka svojej cene poskytujú nízky vstupný prah. Pozrite si ponuku plagátov - poskytnú vám skvelú dekoráciu, ale nielen to. Vďaka prístupným cenám môžete investovať aj s nízkym rozpočtom. Je veľká šanca, že hodnota plagátov v budúcnosti výrazne vzrastie.

Nechýbajú ani drahé predmety určené pre znalcov umenia, ľudí, ktorí sa zberateľstvu venujú už dlhé roky. Na online aukciách umenia nájdete výnimočné obrazy - v ponuke sú súčasné aj staré obrazy. Na online aukciách umenia nájdete aj sochy.

Pozrite sa na OneBid a zúčastnite sa online aukcií. Rozšírte svoje zbierky obrazov, kníh alebo mincí.