Rozšírené vyhľadávanie Rozšírené vyhľadávanie

Dražby obrazov a umenia

Vstúpte do fascinujúceho sveta obrazov uzavretého v obrazoch umelcov alebo nájdite vysnívané zbierky mincí, bankoviek a drahých šperkov. Aukcie umenia sú podujatím, ktoré adresujeme ľuďom, ktorí milujú diela súčasného i starého maliarstva 19. a 20. storočia, sú zberateľmi numizmatiky a oceňujú precízne spracované zlaté výrobky z drahých kovov.

Pozrite si naše nadchádzajúce aukcie. Ak sa chcete na nich zúčastniť, vytvorte si účet a zaregistrujte sa na našej webovej stránke. Zúčastňujte sa na aukcií bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate, a nakupujte predmety, o ktoré máte záujem, za výhodné ceny.

21 Jún 19:00, Piatok

Letnia aukcja rozmaitości

Aukcie umenia - staré obrazy a obrazy súčasného umenia - do čoho sa oplatí investovať?

Investovanie do umeleckých diel je čoraz populárnejšie, a to nielen medzi bohatými ľuďmi. Po prvé, investovanie do obrazov, starožitností alebo sôch je menej rizikové ako investovanie na burze. Po druhé, diela súčasného umenia sú pomerne cenovo dostupné, vďaka čomu sú na dosah mnohým ľuďom vrátane ľudí strednej triedy. Musíte však počítať s tým, že pôjde spravidla o obrazy maliarov, ktorí sú na trhu s umením relatívne čerství, čo zvyšuje riziko - nemáte istotu, či sa ich meno stane ceneným, a teda či sa cena obrazu, ktorý kupujete, zvýši. Staršie umenie už bude vyhradené výlučne pre tých, ktorí majú bohatšiu peňaženku. Aukcie obrazov mladých umelcov sú emocionálnou investíciou; tu okrem peňazí investujete aj čas a odhodlanie. Predtým, ako sa pustíte do takéhoto rizika, je vhodné oboznámiť sa nielen s osobou autora obrazu, ale aj so súčasnými trendmi na trhu s umením a pravidlami, podľa ktorých fungujú aukčné domy. Kúpa umeleckých diel je dlhodobá investícia a musíte počítať s tým, že zisk dosiahnete až po niekoľkých rokoch.

Aukcie umenia - OneBid online aukčný dom

Aukcie starožitností, obrazov a sôch sú najefektívnejším spôsobom, ako obohatiť svoju zbierku o nové kúsky. Ak si vyberiete aukčný dom OneBid, máte istotu, že diela, o ktoré sa uchádzate, sú originálne a dôkladne overené našimi odborníkmi. V našej ponuke nájdete širokú škálu obrazov - organizujeme aukcie starého umenia aj aukcie mladého umenia. Nájdete u nás diela skúsených a uznávaných maliarov, ako aj diela mladých, nádejných umelcov. V našej ponuke nájdete najväčšie aukčné domy a galérie. Predstavíme vám stovky mien umelcov prostredníctvom ich diel.

Vytvorte si u nás účet ešte dnes a pozorne sledujte naše nadchádzajúce online aukcie.

keyboard_arrow_up