Teodor Durski (1976) Under the Pink (2016) - sygn.dat.p.d., serigrafia (16/30), 24x24 cmOskar Gorzkiewicz (1988) Łódź (2016) - sygn.dat.p.d., akwaforta (16/30), 23.7x20 cmNatalia A. Kalisz (1988) Hessa się boi (2016) - sygn.dat.p.d., serigrafia (16/30), 25.5x23.6 cmRoksana Kularska-Król (1982) Królowe w ogrodzie (2016) - sygn.dat.p.d., serigrafia (16/30), 24x24 cmKarolina Matyjaszkowicz (1980) Dziwożonki (2016) - sygn.dat.p.d., serigrafia (16/30), 24x24 cmMagdalena Połacik (1980) Popisy Georginy (2016) - sygn.dat.p.d., serigrafia (16/30), 23x23.5 cmPaulina Zalewska (1981) Mazurskie Kenosis (2016) - sygn.dat.p.d., akwaforta, akwatinta barwna (16/30), 24x24 cm
Naposledy pozerané
Prihláste sa pre zobrazenie zoznamu položiek
Obľúbené