Rozšírené vyhľadávanie Rozšírené vyhľadávanie
Tagy

Mapy - Internetové dražby Online ponuky

Zbieranie historických máp je elitárska vášeň. Výnimočné exempláre však môžu byť nielen vynikajúcou investíciou, ale aj pôsobivou dekoráciou či darčekom. Preskúmajte našu rozsiahlu zbierku máp. Aukcia máp je jedinečnou príležitosťou zaradiť sa medzi zberateľov alebo investorov. Na aukčnej platforme OneBid nájdete aukcie máp až zo 16. storočia, ktoré môžete pridať do svojej existujúcej zbierky alebo si vytvoriť novú. Pridajte sa k nám ešte dnes a začnite dražiť. Pozrite si naše aukcie máp.

Triediť:
Zobraziť:
Cenový rozsah: 1 - refresh
Čakajte...
Ďalšia kategória
keyboard_arrow_right

Staré mapy - dobrá investícia

Staré mapy a aukcie, ktoré sa ich týkajú, vyhľadávajú nielen kultivovaní zberatelia, ktorí sa o túto tému zaujímajú už dlhé roky, ale aj investori. Záujem najmä tých druhých by nemal byť prekvapením, keďže v súčasnosti nie je veľa stabilných nástrojov, ktoré by poskytovali dobrú ochranu kapitálu. Preto investori čoraz častejšie hľadajú alternatívne riešenia. Jedným z nich sú práve mapové aukcie. Veľkou výhodou máp je, že sú relatívne malé alebo v prípade väčších kópií dokonca ľahko skladovateľné. Staré mapy vyhľadávajú aj ľudia, pre ktorých môžu mať existujúcu sentimentálnu hodnotu. Zberateľské mapy môžu byť aj krásnou dekoráciou akéhokoľvek priestoru. Oplatí sa zúčastniť sa aukcií máp, ktoré sú k dispozícii na webovej stránke OneBid. Okrem toho možnosť zúčastniť sa na akejkoľvek dražbe prostredníctvom internetu znamená, že tieto dražby, môžu osloviť široké publikum. Ak sa práve vydávate na dobrodružnú cestu zbierania jedinečných predmetov, náš tím vás rád oboznámi s postupom dražby. Kontaktujte nás ešte dnes. Osvedčené aukcie máp na vás čakajú na aukčnej platforme OneBid.

Aukcie máp - široká ponuka OneBid

Aukcie máp, ktoré ponúka spoločnosť OneBid, zahŕňajú široký výber máp. Pre našich zákazníkov sme okrem iného pripravili mapy zo 17., 18., 19. a 20. storočia. Patrí medzi ne mapa Uhorského kráľovstva zo 17. storočia v presklenom drevenom ráme alebo litografická mapa Viedne z druhej polovice 19. storočia. Okrem toho sme sa snažili, aby sa každý účastník aukcie mohol rozhodnúť na základe dôveryhodných informácií, preto sme pre každý kus vytvorili samostatnú podstránku. Podstránka obsahuje opis, podrobné fotografie a vo väčšine prípadov bol identifikovaný aj súčasný stav máp. Naše aukcie môže úspešne využiť skúsený zberateľ, ako aj človek, ktorý jednoducho hľadá krásnu dekoráciu do akejkoľvek miestnosti. Ak máte akékoľvek otázky alebo nejasnosti, náš tím je vám k dispozícii. Kontaktujte nás a my vám radi poskytneme odborné poradenstvo. Neváhajte a kontaktujte nás!

OneBid - Vaše online aukcie máp

OneBid je moderná aukčná platforma, ktorá úspešne pôsobí v odvetví od roku 2014. Naším cieľom je umožniť živé online dražby nielen máp, ale aj iných jedinečných predmetov. Na našej webovej stránke ponúkame aj unikátne exempláre z oblastí, ako je súčasné maliarstvo, sochárstvo alebo fotografia. Veľkej obľube sa tešia aj predmety z kategórií domácnosť a dekorácie, ale aj vojenské predmety. Ponúkame vám aj aukcie šperkov, kníh, starých tlačí, či mincí. Navyše, naša online aukčná služba sa kvalitou a funkčnosťou neustále radí medzi svetovú špičku a v ničom nezaostáva za inými zahraničnými platformami tohto typu.

Staré mapy - aukcie pre dlhoročných zberateľov aj nováčikov

Už viete, že ponuka nášho aukčného portálu je naozaj široká a rozmanitá. Vďaka tomu dokážeme reagovať na potreby rôznych zberateľov. Zbierate mapy už dlhé roky? Máte už vo svojej zbierke naozaj skvelé exempláre? Sme si istí, že aj u nás nájdete niečo, čo vás zaujme. Široká ponuka je niečo, čo zákazníci našej platformy naozaj oceňujú. Je to tiež najlepší dôkaz toho, že nemusíte mať veľa peňazí, aby ste ihneď "vstúpili" do aukcie. V OneBid nájdete aj aukcie, ktoré doslova - začínajú na minimálnych sumách. Je len na vás, ktorých sa rozhodnete zúčastniť.

Dražte staré mapy na OneBid a rozšírte svoju zbierku o jedinečné kúsky. Darujte mapy svojim blízkym tešte sa z darovaného darčeka. Takéto premyslené darčeky sú v konečnom dôsledku oveľa dômyselnejšie a oveľa viac potešia. Neváhajte a využite naše služby.

keyboard_arrow_up