Rozšírené vyhľadávanie Rozšírené vyhľadávanie
Trieda mincí, medailí a bankoviek
Stav
Tagy

Odznaky - Internetové dražby Online ponuky

Ak chcete predať staré medaily a vyznamenania, online aukcie na aukčnej stránke sú ideálnym miestom, kde sa stretávajú súkromní aj inštitucionálni predajcovia, ako aj nadšenci a zberatelia historických artefaktov. Predaj medailí a vyznamenaní tu prebieha na základe jasných a transparentných pravidiel a so zárukou bezpečnosti transakcie, ktorej predchádza náležité overenie účastníkov aukcie a predávajúcich. Pamätné medaily a vyznamenania majú nielen historickú, ale aj reálnu finančnú hodnotu, takže svoj majetok môžete rýchlo a výhodne speňažiť. Na medaily a vyznamenania z vašej zbierky čakajú nadšenci histórie a zberatelia pamätných predmetov, pre ktorých sú online aukcie jedinečnou príležitosťou na získanie unikátnych predmetov do vlastných zbierok. Staré odznaky, či už štátne alebo vojenské, sú v našich aukciách mimoriadne obľúbené, takže máte veľkú šancu na finančne výnosný výsledok každej vami založenej aukcie.

Triediť:
Zobraziť:
Cenový rozsah: 1 - refresh
Čakajte...
Ďalšia kategória
keyboard_arrow_right

Historické medaily a vyznamenania - neoceniteľné pamiatky

Pre zberateľov, medzi ktorými nie je núdza o skutočných nadšencov histórie, sú staré odznaky neoceniteľnými suvenírmi, ktoré majú predovšetkým emocionálnu hodnotu. Vášniví milovníci ľudskej histórie denne prehľadávajú internetové aukcie s názvom "predám medaily a vyznamenania". Staré medaily a vyznamenania rozprávajú príbeh života a ľudí, sú nesmrteľnými svedkami ich histórie, a preto sú pre skutočných nadšencov a znalcov medailí a vyznamenaní cennejšie ako zlato. Staré vyznamenania nie sú len medaily a prívesky - môžu mať aj papierovú podobu v podobe písomného vyznamenania za zásluhy a často sa dodávajú v sade napríklad s originálom vojenského preukazu alebo pamätnou fotografiou. Pri predaji medailí a vyznamenaní sa oplatí myslieť na zachovanie tohto typu pamiatok, čo výrazne zvyšuje ich hodnotu na zberateľskom trhu. Historické medaily a vyznamenania sú vždy príbehmi životov a ľudí, ktorí sa vyznamenali nielen v boji, ale aj pri rozvoji svojej krajiny, umelcov, vynálezcov alebo nositeľov prestížnych ocenení ovplyvňujúcich osudy a vývoj celého sveta, preto ich ochotne kupujú ľudia z rôznych krajín. Medzi zberateľmi na celom svete nechýbajú ani nadšenci starých vojenských vyznamenaní z rôznych krajín, zahraničných medailí a historických vyznamenaní: ruských, sovietskych, nemeckých, francúzskych, rakúskych a dokonca aj z krajín Ďalekého východu.

Unikátne medaily a vyznamenania na onebid.sk

Staré odznaky a medaily, ktoré sú k dispozícii v aukcii na onebid.sk, sú unikátnymi kópiami vojenských a štátnych vyznamenaní z celého sveta. Na našich stránkach máte jedinečnú možnosť dražiť vyznamenania z rôznych historických období - nájdete tu vyznamenania a medaily zo súčasných i najvzdialenejších epoch. Onebid.sk vznikol s myšlienkou vytvoriť jedno spoločné miesto poskytujúce bezpečný priestor na online aukcie pre jednotlivcov aj inštitúcie. U nás môžete predávať staré odznaky a dražiť bezcenné medaily a vyznamenania. Na našej aukčnej stránke nielenže zarobíte peniaze - môžete si tiež vymieňať zberateľské predmety s ľuďmi z celého sveta, čím im dáte druhý život a zvýšite ich hodnotu. Onebid.sk je aukčná služba, ktorá spája len dôveryhodné osoby a overené svetové aukčné domy, takže máte zaručenú bezpečnosť každej transakcie a vaše staré odznaky môžu ísť do sveta, aby ďalej rozprávali príbeh tých, ktorí nimi boli vyznamenaní. Internetové aukcie ponúkajú aj komfort a pohodlie online transakcií - jednoducho a rýchlo, bez toho, aby ste museli opustiť svoj domov, môžete predávať medaily a vyznamenania aj sa z ú č a s t ň o v a ť na zaujímavých aukciách starých odznakov, ktoré by ste chceli mať vo svojej súkromnej zbierke.

keyboard_arrow_up