Rozšírené vyhľadávanie Rozšírené vyhľadávanie
Farby
Etikety BETA info
Tagy

Fotografie - Internetové dražby Online ponuky

Prehliadnite si rozsiahlu zbierku umeleckých a portrétnych fotografií. Aukcia zberateľskej fotografie je jedinečnou príležitosťou pridať sa k majiteľom unikátnych fotografií z druhej polovice 19. storočia a súčasných snímok patriacich umelcom. Na našej webovej stránke OneBid nájdete aukcie fotografií, ktoré sa oplatí pridať aj do vašej existujúcej zbierky. Pridajte sa k nám ešte dnes a začnite dražiť. Pozrite si naše aukcie fotografií.

Triediť:
Zobraziť:
Cenový rozsah: 1 - refresh
Čakajte...
Ďalšia kategória
keyboard_arrow_right

Aukcia fotografií - čo je to zberateľská fotografia?

Nadšenci umenia, zberatelia a investori sa čoraz viac obracajú k alternatívnym kapitálovým investíciám. Jedným z takýchto zdrojov sú staré fotografie, ktoré nesú punc zberateľskej fotografie. Zberateľské fotografie získané na aukciách fotografií možno, samozrejme, použiť nielen na ochranu svojich úspor, ale môžu sa dražiť aj pre svoju estetickú hodnotu. Podľa definície môže byť fotografia definovaná týmto prívlastkom stará alebo súčasná, ale musí mať vysoké a nadčasové umelecké kvality a výtlačky by mali byť vyrobené archívnymi, tradičnými technikami. Okrem toho musia byť riadne podpísané a podľa možnosti súčasťou limitovanej série. Dôležitý je aj typ uloženia. Fotografie tohto typu by sa mali zhromažďovať okrem iného mimo dosahu chemikálií, najlepšie na tienistom mieste a zarámované v pasparte a skle. Takéto fotografie môžu mať hodnotu stoviek dolárov. Najdrahšia fotografia sa predala za viac ako 4 milióny dolárov. Bol to Rhein II od Andreasa Gurského. Zberateľské fotografie však nie sú jedinými predmetmi, ktoré sa dajú nájsť na aukciách fotografií. Na OneBid na vás čakajú aukcie portrétnych fotografií a mnoho ďalšieho.

Aukcia fotografií - fotografie s autogramom

Ponuka aukčnej platformy OneBid je široká a rozmanitá. O k r e m iného tu nájdete aukcie portrétnych fotografií, reportážnych fotografií alebo jedinečných fotografií s autogramom. Najmä posledné menované zaberajú veľkú časť našej ponuky a účasťou na takejto aukcii fotografií si môžete vydražiť úžasný suvenír. Aby sme vyšli v ústrety našim zákazníkom, každá aukcia fotografií má svoju vlastnú kartu, na ktorej sa nachádza nielen popis, ale aj väčší výber fotografií zobrazujúci stav konkrétnej fotografie. V niektorých prípadoch sú k dispozícii aj životopisy autorov. Naše aukcie sú určené pre znalcov, skúsených zberateľov alebo investorov, ako aj pre ľudí, ktorí hľadajú fotografiu s autogramom svojej obľúbenej osobnosti. V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností - neváhajte nás kontaktovať! Náš profesionálny tím je vám k dispozícii a rád vám poradí. Nezabudnite si prehliadnuť našu ponuku!

OneBid - Vaše online aukcie fotografií

Moderná aukčná platforma OneBid vznikla v roku 2014. Od svojho vzniku umožňuje zúčastňovať sa naživo cez internet na aukciách nielen fotografií, ale aj mnohých iných predmetov. Našim zákazníkom ponúkame skvelé aukcie starých obrazov, súčasných obrazov, kníh a starých tlačí alebo hodín a hodiniek. Veľkej obľube sa tešia aj zbierky rôzneho druhu, napríklad mincí alebo známok. Kvalita a funkčnosť našich služieb nemajú konkurenciu - OneBid je svetovou špičkou!

keyboard_arrow_up