Rozšírené vyhľadávanie Rozšírené vyhľadávanie
Tagy

Nábytok - Internetové dražby Online ponuky

Staňte sa jedným z majiteľov výnimočného nábytku vyrobeného z jedinečných materiálov a odrôd dreva. V aukciách ponúkame stoly, kreslá a nábytok vyrobený v štýle art déco, Louis Philippe alebo v iných štýloch. V závislosti od účelu, pôvodu a obdobia boli predmety dotvorené jemnými ornamentmi alebo jednoduchými, ale zaujímavými dekoráciami. Výberom ponuky aukcií nábytku od OneBid sa môžete stať majiteľom jedinečného kúsku priestoru alebo vynikajúcej investície. Pozrite si našu ponuku aukcií nábytku.

Triediť:
Zobraziť:
Cenový rozsah: 1 - refresh
Čakajte...
Ďalšia kategória
keyboard_arrow_right

Aukcie nábytku s OneBid - dobrá investícia

Štýlový a starožitný nábytok je dnes predmetom túžby nielen milovníkov tohto typu interiérového dizajnu, ale aj pre investorov. Nábytok a jeho aukcie sú ideálnou kombináciou na ochranu kapitálu trochu menej typickým spôsobom, ako je to v prípade zlata, nehnuteľností alebo akcií. V súčasnosti navyše finančné ponuky nie sú veľmi výhodné, a tak niet divu, že ľudia hľadajú alternatívy. Okrem toho, náš nábytok neponúkame len skúseným zberateľom, ale aj tým, ktorí chcú ešte len začať so zbieraním, napríklad starožitností. Ak ste začínajúci zberateľ alebo investor, náš tím vás rád oboznámi s postupmi pri dražbe a pomôže vám úspešne prejsť prvými aukciami. OneBid umožňuje svojim používateľom zúčastniť sa aukcie odkiaľkoľvek na svete a celý proces sa odohráva naživo, cez web. Už sa nemusíte obávať, že vami požadované aukcie nábytku sú dostupné na druhej pologuli - možno ich nájdete aj na našej platforme. Neváhajte nás kontaktovať! Overené aukcie nábytku na vás čakajú na online aukčnej platforme OneBid.

Aukcie starožitného nábytku - investícia kapitálu

Či už hľadáte originálnu nábytkovú zostavu do svojho bytu, alebo chcete jednoducho dobre investovať - využite platformu OneBid. Naša ponuka je rozmanitá a vyhovuje vkusu mnohých ľudí. Na našich aukciách nábytku môžete získať napríklad barokovú komodu alebo jedinečnú skriňu s veľmi žiadanou dyhou. Ide o vysokokvalitné predmety, ktoré sú reprezentáciou svojho štýlu a majú výrazné a jedinečné vlastnosti. V aukciách nábytku nájdete aj mramorové stĺpy a iný zaujímavý tovar. Pre každú aukciu bol pripravený samostatný hárok, ktorý obsahuje opis a fotografie detailov, takže aj online, môžete veľmi presne posúdiť stav kupovaného predmetu.

Nábytok je naozaj solídnou alternatívou ochrany kapitálu. Ak máte akékoľvek otázky alebo obavy - neváhajte nás kontaktovať! Náš tím vám v prípade potreby rád poskytne všetky odpovede a odborné poradenstvo. Vyskúšajte!

OneBid - Vaša online aukcia nábytku

OneBid je moderná aukčná platforma založená v roku 2014. Od jej vzniku je naším cieľom umožniť ľuďom z celého sveta zúčastňovať sa na živých online aukciách nábytku a iných jedinečných predmetov, ktoré sú k dispozícii na dražbu. Patria medzi ne umelecké diela, ako sú sochy, súčasné umelecké obrazy alebo grafiky a kresby. Veľkú časť ponúkaných aukcií tvoria zbierky, napríklad mincí, medailí a vyznamenaní alebo akcií a dlhopisov. Okrem aukcií nábytku sú veľmi žiadané aj aukcie vojenských predmetov, keramika a sklo, ako aj knihy a staré tlače. Najsilnejšou stránkou online aukčnej služby OneBid je, že kvalita ponúkaných služieb a funkčnosť systému, môže bez problémov konkurovať s inými zahraničnými platformami tohto typu, vďaka čomu má naša platforma trvalé miesto v svetovej špičke.

Ak vás aukcie nábytku zaujímajú z akéhokoľvek dôvodu, pozrite si našu aktuálnu ponuku. S OneBid sa zúčastníte aukciách nábytku a ďalších predmetov v reálnom čase a získate do svojho vlastníctva jedinečný predmet. Zaregistrujte sa na stránke a zúčastnite sa jedinečnej aukcie. Prihláste sa na odber noviniek a buďte informovaní o najnovších informáciách. Nakupujte a dražte nepretržite, vďaka možnosti zúčastniť sa na online dražbe.

Aukcie nábytku pripravené na OneBid vám umožnia stať sa šťastným majiteľom jedinečných predmetov, ako sú stoly, či kreslá. Dražiť môžete aj nábytok vyrobený v štýloch art déco, Louis Philippe alebo iných. Všetky položky boli dôkladne preverené našimi odborníkmi. Preto si môžete byť istí vynikajúcou investíciou.

keyboard_arrow_up