Rozšírené vyhľadávanie Rozšírené vyhľadávanie
Farby
Etikety BETA info
Tagy

Maliarstvo - Internetové dražby Online ponuky

Online aukcie obrazov v našej galérii boli vytvorené pre milovníkov umenia a znalcov maliarskych diel, a to súčasných diel, ale aj vynikajúcich replík obrazov svetových umelcov. Aukcie sú vynikajúcim spôsobom, ako získať jedinečné obrazy skvelých umelcov z celého sveta. Obrazy dostupné na našej aukčnej stránke uspokoja vkus milovníkov každého žánru: súčasného umenia, impresionistického umenia, realistického umenia, abstraktného umenia, mytologického umenia, aktov, zátiší, krajiny alebo portrétov. Online aukcie obrazov sú čoraz obľúbenejšie, svoju popularitu si získali najmä počas lockdownu. Na jednom mieste spájajú veľké množstvo skúsených galérií s jedinečnými a neopakovateľnými dielami. Aukcie obrazov v reálnom čase, na ktorých sa môžete zúčastniť na diaľku z ktoréhokoľvek miesta na svete, sú skutočným komfortom, ktorým nechýba vzrušenie, aké prinášajú klasické aukcie.

Triediť:
Zobraziť:
Cenový rozsah: 1 - refresh
Čakajte...
Ďalšia kategória
keyboard_arrow_right

Unikátne umelecké diela - investícia do budúcnosti

Aukcie obrazov vám ponúkajú jedinečnú príležitosť získať unikátne, neopakovateľné a jedinečné diela umelcov, ktorých diela sú vysoko hodnotené špičkovými odborníkmi a kritikmi. V rámci našej online aukčnej služby vám aukcie obrazov poskytujú aj možnosť sledovať najnovšie trendy v maliarskom umení a kariérny vývoj mladých a talentovaných umelcov. V našej službe môžete dražiť výnimočné obrazy, ktoré prinesú veľa sviežosti do vašej súkromnej zbierky, budú dokonalým doplnkom výzdoby akéhokoľvek typu interiéru, ako aj perfektným darčekom na akúkoľvek príležitosť. Investícia do jedinečných obrazov od vynikajúcich mladých umelcov je zároveň investíciou do budúcnosti a príležitosťou na znásobenie vášho kapitálu. Aukcie obrazov vám dávajú možnosť kúpiť jedinečné obrazy za atraktívnu cenu, pričom bude v budúcnosti cena týchto obrazov rásť.

Online aukcie obrazov pre každého

Na našej aukčnej stránke si každý môže nájsť umelecké diela na akúkoľvek tému, ktorá vyhovuje individuálnym potrebám a preferenciám. Môžete sa zúčastniť na aukciách súčasných aj starých obrazov. Pre aktivistov a spoločensky angažovaných účastníkov verejného života, budú aukcie obrazov umelcov, ktorí sa prikláňajú k tvorivému aktivizmu, jedinečnou príležitosťou získať výnimočné umelecké diela. Pre milovníkov klasiky sú v našich aukciách obrazov k dispozícii repliky svetoznámych majstrovských diel alebo obrazy na plátne maľované podľa antických vzorov a inšpirované antickým sochárstvom. Bez ohľadu na účel, či dôvod pre ktorý chcete svoju zbierku doplniť novým obrazom, u nás nájdete diela malého aj veľkého formátu, na papieri, plátne alebo aj na dreve. Súčasné online aukcie ponúkajú možnosť nájsť jedinečný obraz aj pre milovníkov baroka alebo renesancie, pretože mnohí mladí súčasní umelci stále čerpajú inšpiráciu z minulých období, v ktorých tvorili tí najväčší a najvýznamnejší.

onebid.sk - pohodlné online aukcie obrazov

Naša aukčná služba vám ponúka pohodlné online aukcie obrazov - bez toho, aby ste opustili svoj domov, máte možnosť zúčastniť sa na aukciách najväčších umeleckých domov v reálnom čase, zo svojho obľúbeného kresla alebo mäkkého gauča. Aukcie obrazov v OneBid sú zárukou umeleckých diel výnimočného maliarskeho remesla a mimoriadneho talentu autorov, keďže spolupracujeme s najlepšími galériami, ktoré vystavujú len tých najtalentovanejších umelcov oceňovaných kritikmi z mnohých krajín. Ponúkame vám aukcie obrazov najlepších absolventov Akadémie výtvarných umení, držiteľov prestížnych ocenení a vyznamenaní v rôznych umeleckých súťažiach. U nás prebiehajú aukcie obrazov hladko, profesionálne a bezpečne.

keyboard_arrow_up