Rozšírené vyhľadávanie Rozšírené vyhľadávanie
Tagy

Hodiny a hodinky - Internetové dražby Online ponuky

Zbieranie hodiniek je veľkou vášňou a zároveň vynikajúcim spôsobom investovania. Ak vás fascinujú staré hodinky a chcete rozšíriť svoju zbierku, pozrite si naše aukcie. Nájdete tu náramkové hodinky aj veľké stojace hodiny. K dispozícii sú modely z 19. aj 20. storočia. Stále nie je núdza o staršie kúsky, ktoré sú mimoriadne cenné, pričom ich cena bude časom naďalej rásť. Pozrite si aukcie hodiniek a vydajte sa na úžasné dobrodružstvo zbierania výnimočných predmetov. Ak chcete rozšíriť svoju, už aj tak rozsiahlu zbierku, OneBid je pre vás to pravé miesto.

Triediť:
Zobraziť:
Cenový rozsah: 1 - refresh
Ďalšia kategória
keyboard_arrow_right

Staré hodiny a hodinky – aké kúsky nájdete v aukcii?

V aukciách nájdete okrem iného staré náramkové hodinky, ktoré sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov. Pri dražbe hodiniek si môžete vybrať napr. model so zlatou obálkou. Náramkové hodinky môžu mať remienok alebo náramok. V aukciách často nájdete staré mechanické hodinky, ktoré sú úplne funkčné.

Nechýbajú ani staré hodiny, ktoré sú určené na umiestnenie v dome. Môžu to byť napr. hodiny s horizontálnou konštrukciou, ktoré majú ciferník na vrchnej strane a základňu tvoria krátke nožičky. Takéto hodiny sa označujú aj ako stolové hodiny. Na aukciách sa objavujú aj stopky s dreveným puzdrom, ktoré zdobia jedinečné figúrky.

Prečo dražiť staré hodinky?

Mena stráca na hodnote, a to núti mnohých ľudí hľadať spôsoby, ako ochrániť svoj kapitál. Jedným z nich je zbieranie cenných predmetov, medzi ktoré určite patria staré hodinky – stojanové, aj tie určené na zápästie. Samozrejme, treba vedieť, že ide o dlhodobú investíciu. Napriek tomu sa ju oplatí urobiť, pretože výnosy môžu byť naozaj vysoké.

Dražba starých hodiniek nie je len spôsobom, ako zachovať kapitál, ale aj koníčkom pre nadšencov interiérového dizajnu a módy. Staré hodiny sú ideálne ako netradičná dekorácia, napríklad do obývačky. Modely z druhej polovice 19. storočia, napr. z Francúzska, sú bohato zdobené a vyznačujú sa zaujímavou formou. Budú vyzerať skvelo v interiéri plnom dreveného nábytku. Vďaka tomu sú ideálne do interiérov inšpirovaných vintage štýlom. Staré náramkové hodinky sú ako šperky. Mnohé z nich zaujmú kvalitou spracovania a materiálmi použitými pri výrobe. Nájdete medzi nimi modely pre fanúšikov rôznych štýlov obliekania - elegantné, minimalistické, ale aj moderné.

Nielen hodinky! Pozrite si ďalšie aukcie na OneBid

Staré slovenské hodinky alebo staré mechanické hodinky sú len malou časťou dostupných aukcií, ktoré môžete nájsť na OneBid. Nechýbajú ani aukcie pre fanúšikov umenia, napr. súčasných alebo starých obrazov. Ak hľadáte niečo s nižším cenovým prahom, pre začínajúcich zberateľov, pozrite si plagáty. Sú skvelou ozdobou interiéru, najmä ak chcete v aranžmáne zdôrazniť záujem o filmové umenie. Plagáty sa môžu ukázať ako dobrá investícia. Nestoja veľa, ale ich hodnota sa môže časom zvyšovať. Nechýbajú ani ďalšie dekoračné predmety, napríklad lampy alebo svietniky. Môžete sa teda rozhodnúť pre malú dekoráciu, ktorá zmení váš interiér a dodá mu šmrnc. Na OneBid nájdete aj množstvo starých knižných publikácií, ktoré sa časom stanú ešte cennejšími, takže sú skvelou investíciou.

keyboard_arrow_up